Не слова потрібно перекладати, а силу та дух.

(І.А. Бунін)

viber+38 093 677 93 50
+38 096 668 77 73
+38 099 049 03 81
+7 960 2 43 63 03
viber Написати нам ВК

info@translationcorporation.kiev.ua
Skype: translation_corporation
м. Київ, вул. Тарасівська, 4а, оф.6, м. Університет, Льва Толстого
м Миколаїв, пр. Центральний, 22а

NB Ви можете замовити та отримати переклад в будь-який день чи будь-який зручний для Вас час.
Центр (бюро) перекладів

Письмовий переклад

У нашому бюро перекладів Ви можете замовити та отримати якісний письмовий переклад текстів, документів, довідок, договорів, книг, літературний переклад віршів, а також будь-який інший потрібної Вам тематики. Фінансовий переклад, економічний, медичний, фармацевтичний, юридичний, перекласти презентацію, перекласти сайт - все це допоможуть зробити Вам у нас. Наше бюро перекладів надає послуги редагування і верстки перекладів.

Виходячи з тематики матеріалу, письмовий переклад тексту може бути вузькоспеціалізованим або літературним. До вузькоспеціалізованого перекладу відноситься технічний, медичний (фармацевтичний), юридичний, фінансовий, економічний переклад, переклад банківської тематики; до літературного - переклад художніх творів, літературний переклад віршів, публіцистики (новин, матеріалів ЗМІ).

Також ми виконуємо переклади в області маркетингу та реклами, у нас можна перекласти інструкції, керівництво користувача, замовити переклад етикеток, меню в ресторан і т.д. Переклад медичних довідок терміново, недорого.

При виконанні письмового перекладу перекладачі підходять до своєї роботи максимально відповідально, так як розуміють, що письмовий переклад вимагає особливої уважності та терплячості, а помилки можуть привести до небажаних наслідків. У нас широка база професійних фахівців, тому навіть самий примхливий клієнт залишиться задоволеним. Перекладацький проект буде готовий точно в назначений термін незалежно від обсягу та його тематики. Для підтримки політики якості робота перевіряється редактором перед здачею клієнтові. Отримати замовлення можна по електронній пошті, кур'єром, забрати особисто, тобто будь-яким зручним для Вас способом.

Бюро надає послугу завірення печаткою бюро перекладів або нотаріальне завірення.

Для постійних клієнтів передбачені знижки. Також знижки можна отримати при замовленні перекладу більш як 10 сторінок. Додаткові знижки при замовленні 50 сторінок. У будь-якому випадку ми йдемо назустріч нашим клієнтам!

Наш центр (бюро) перекладів - Ваш надійний партнер та помічник!

  1. Короткі терміни
  2. Гарантія якості
  3. Приємні ціни
  4. Система знижок
  5. Немає додаткової плати за вичитку
  6. Печатка бюро перекладів – безкоштовно.
  7. Час роботы 24/7
  8. Доставка перекладу
  9. Тільки профессіональні спеціалісти
  10. Нотаріальне засвідчення. Терміновий переклад
Замовити Переклад
Додати файли
1000 символів ліворуч