Не слова потрібно перекладати, а силу та дух.

(І.А. Бунін)

Пріоритетний зв'язок– по email

viber+38 093 677 93 50
+38 093 677 93 50

Не дозвонились? – Напишіть нам на пошту!

Прийом замовлень поштою:info@translationcorporation.kiev.ua
Пошта для резюме:▶cv@translationcorporation.kiev.ua

м. Київ, вул. Межигірська 3  Скачати візитку

 

NB Ви можете замовити та отримати переклад в будь-який день чи будь-який зручний для Вас час.
Центр (бюро) перекладів

Письмовий переклад

Письмовий переклад У нашому бюро перекладів Ви можете замовити та отримати якісний письмовий переклад текстів, документів, довідок, договорів, книг, літературний переклад віршів та будь-якої іншої потрібної Вам тематики. Фінансовий переклад, економічний, медичний, фармацевтичний, юридичний, перекласти презентацію, перекласти сайт – все це допоможе Вам у нас. Наше бюро перекладів також надає послуги редагування та верстки перекладів.

Термінове замовлення? - Не проблема! Ми маємо достатню кількість штатних перекладачів, щоб допомогти в цьому питанні. Після робочого часу та у вихідні дні ми не припиняємо працювати: черговий менеджер приймає замовлення поштою! Надсилайте фото або скан Вашого документа поштою або вайбером для швидкого прорахунку та оцінки можливості виконання замовлення. Також ми надаємо послугу ділового перепіску , складаємо презентації . Допоможемо Вам із витребуванням документів та апостилем, друк бюро перекладів – само собою. Нотаріальне запевнення – так, звичайно!

Зверніть, будь ласка, увагу, що ми займаємося також написанням та перекладом анотацій, що не запропонують Вам в іншій компанії! Анотування - є одним із ключових спрямованостей нашої роботи. Вже більше року ми успішно співпрацюємо з декількома великими компаніями з цього проекту. Будемо раді допомогти Вам!

Виходячи з тематики матеріалу, письмовий переклад тексту може бути вузькоспеціалізованим чи літературним. До вузькоспеціалізованого переказу належить технічний, медичний (фармацевтичний), юридичний, фінансовий, економічний переказ, переклад банківської тематики; до літературного - переклад художніх творів, літературний переклад віршів, публіцистики (новин, матеріалів ЗМІ).

Також ми виконуємо переклади в галузі маркетингу та реклами, у нас можна перекласти інструкції, керівництво користувача, замовити переклад етикеток, меню ресторан і т.д. Переклад медичних довідок терміново, недорого.

При виконанні письмового перекладу перекладачі підходять до своєї роботи максимально відповідально, тому що розуміють, що письмовий переклад вимагає особливої уважності та терплячості, а помилки можуть призвести до небажаних наслідків. У нас широка база професійних фахівців, тому буде задоволеним навіть примхливий клієнт. Перекладацький проект буде готовий точно вчасно незалежно від обсягу та його тематики. Для підтримки політики якості робота перевіряється редактором перед здаванням клієнту. Отримати замовлення можна електронною поштою, кур'єром, забрати особисто, тобто будь-яким зручним для Вас способом.

Бюро надає послугу засвідчення печаткою бюро перекладів або нотаріальне посвідчення у будь-якому місті.Для постійних клієнтів передбачено знижки. Також знижки можна отримати за умови замовлення перекладу понад 10 сторінок. Додаткові знижки на замовлення 50 сторінок. У будь-якому разі ми йдемо назустріч нашим клієнтам!

Наш центр (бюро) перекладів – Ваш надійний партнер та помічник!

  1. Короткі терміни
  2. Гарантія якості
  3. Приємні ціни
  4. Система знижок
  5. Немає додаткової плати за вичитку
  6. Печатка бюро перекладів – безкоштовно.
  7. Час роботы 24/7
  8. Доставка перекладу
  9. Тільки профессіональні спеціалісти
  10. Нотаріальне засвідчення. Терміновий переклад
Замовити Переклад
Додати файли
1000 символів ліворуч