Не слова потрібно перекладати, а силу та дух.

(І.А. Бунін)

viber+38 093 677 93 50
+38 096 668 77 73
+38 099 049 03 81
+7 960 2 43 63 03
viber Написати нам ВК

info@translationcorporation.kiev.ua
Skype: translation_corporation
м. Київ, вул. Тарасівська, 4а, оф.6, м. Університет, Льва Толстого
м Миколаїв, пр. Центральний, 22а

NB Ви можете замовити та отримати переклад в будь-який день чи будь-який зручний для Вас час.
Центр (бюро) перекладів

Бюро перекладів в Житомирі. Замовити переклад Житомир

Центр (Бюро) перекладів Translation Corporation у Житомирі

Відділ центру перекладів Translation Corporation у Житомирі з центральним офісом у Києві пропонує дійсно якісні послуги перекладу та мовну підтримку для фізичних та юридичних осіб.

Окрім цього, наша компанія надає широкий спектр інших послуг. Сюди входить апостиль, легалізація документів, витребування, редакція перекладів, складання договорів, професійне резюме, ділове листування, усний переклад, переклад відеороликів, переклад сайтів, нотаріальне засвідчення, засвідчення печаткою бюро перекладів безкоштовно!

Ми знаходимось на ринку перекладів вже не перший рік і постійно працюємо над своїм удосконаленням та розширенням. У нас працюють лише професійні перекладачі, які мають певний досвід роботи та пройшли тестовий відбір, і це не просто слова. Ми можемо довести це на ділі. Замовити переклад: info@translationcorporation.kiev.ua . Надсилайте Ваші документи на нашу пошту і менеджер якнайшвидше відпише Вам про строки та вартість перекладу.

Рівень цін підтримується на рівні, який необхідний для належного виконання послуг. Діють знижки для постійних клієнтів, студентів та тільки у нас - на медичний переклад довідок.

Для нас немає нічого неможливого: перекладемо тексти будь-якої складності, оскільки наші перекладачі мають досвід не тільки в сфері перекладу, а і в медичній, юридичній та іншій сферах. Отже, договір перекладатиме юрист, медичні довідки – теж відповідний спеціаліст.

Тож неважливо, чим займається Ваша компанія – ми допоможемо перекласти Ваші документи на належному рівні та адаптувати текст так, щоб іноземні партнери зрозуміли Вас та щоб їм було приємно працювати з Вами.

Ще одна перевага нашої перекладацької агенції в тому, що ми постійно на зв’язку – у будь-який зручний для Вас час, у вихідні та святкові дні – пишіть та дзвоніть, замовляйте переклади та будьте успішними разом з нами!

Широкий вибір мов – переклади на європейські мови: переклад англійську, німецьку, французьку та інші мови без проблем! Терміновий переклад. Завдяки нашій гнучкості та лояльності відділ київського бюро перекладів Translation Corporation у місті Житомир має багато партнерів в Україні та закордоном. Це ще одна перевага роботи з нами, оскільки ми можемо допомогти Вам де б Ви не були! Доставимо завірені документи у необхідне Вам місто!

Замовте переклад прямо зараз та переконайтеся у якості пропонованих нами послуг перекладу!

Замовити Переклад
Додати файли
1000 символів ліворуч